מיקי לוין פל

מטפלת ומאמנת לזוגיות
תייצר יחסים טובים מההתחלה
קבע תור

מיקי לוין פל

מטפלת ומאמנת לזוגיות

נעים מאד, שמי מיקי לוין פל. מאז שנת 2002 זכיתי ללוות מאות רווקים כמו גם זוגות, במטרה לאפשר להם לייצר מערכת יחסים בריאה אשר עונה על הצרכים הזוגיים שלהם ומאפשרת להם לנהל מערכת יחסים מלאה ומספקת.
עבודתי כמטפלת זוגית ומאמנת זוגות מבוססת על השכלה מקצועית בנושא אך חשוב מכך מתוך פרקטיקה מקצועית וניסיון רב. כאשר את אלו מלווה רצוני העז לסייע לאנשים לאפשר לעצמם לממש את מלוא הפוטנציאל שלהם בחיי האהבה שלהם.
בעבודתי עם רווקים המבקשים לייצר לעצמם מערכת יחסים מוצלחת, אנו עובדים על מגוון רחב של נושאים. כמו למשל זיהוי ופריצת מחסומים המונעים יצירת מערכות יחסים מוצלחות, הבנה עמוקה יותר כיצד פועלת משיכה בין אנשים וכיצד אנו יכולים להיעזר בה כדי לקרב אל חיינו מערכות יחסים בריאות, כיצד מתקדמים משלב ההכרות לשלב של יצירת קשר זוגי, וכיצד ניתן להתקדם משלב של זוגיות לקשר של נישואים מוצלחים.
בעבודתי עם זוגות, הדגש הוא על הכנת הקרקע ליצירת תשתיות של דפוסי התנהגות בריאים מלכתחילה, כמו כן אנו פועלים לסייע לכל אחד במערכת היחסים לגלות דרכים מקצועיות להתמודדות עם הבעיות והאתגרים שמעיבים על מערכת היחסים. עבודה על תקשורת, על איזון, התמודדות עם שינוי, והתגברות על משברי אמון.

רקע מקצועי השכלה ונסיון
הנני בעלת תואר שני ביעוץ ושירותי אנוש (אוניברסיטת La Trobe , מלבורן, 2002) לימודי תעודה בתחום טיפול זוגי ונישואין (2002) ודיפלומה בטיפול במשפחה, נישואין, וטיפול משפחתי ( אלומה טיפול זוגי ומשפחתי 2006) כמו כן אני חברה באיגוד הישראלי לנישואים וטיפול משפחתי, וכן האגודה הבינלאומית לבריאות הנפש באינטרנט.
מאז שעליתי לישראל בשנת 2008, התמקדתי בדינמיקה של מערכות יחסים בקרב המגזר הדתי- בתוך קהילות שמוגדרות כמסורתיות או דתיות לאומיות. ייסדתי את הארגון "בינינו", חטיבה של המועצה הבינלאומית של ישראל הצעירה. ארגון זה מוקדש ליצירת מרחב בטוח ומזמין לדתיים, עולים חדשים ודוברי עברית. בנוסף, אני מעבירה סדנאות למציאת זוגיות בכל רחבי הארץ

מעבר לזה אני משתמשת בכל מיני כלים כדי לעזור למטופלים שלי. כמה מהן כולל טיפול טרואמה

EMDR,  Somatic Experience Therapy, Imago, and Emotionally Focused Couples Therapy (EFT

אם אתם מעוניינים לקדם את נושא הזוגיות בחייכם, מעוניינים לדעת כיצד לבנות מערכת יחסים מלאת סיפוק, תקשורת והדדיות, זה המקום. אם אתם סבורים שאתם יכולים להפיק תועלת מטיפול זוגי או ייעוץ נישואים. אני כאן לרשותכם. פגישות הייעוץ מתקיימות בקליניקה בירושלים.

Micki Lavin-Pell
  • תואר שני בייעוץ ושירותי אנוש (אוניברסיטת La Trobe , מלבורן, 2002)
  • תעודה בטיפול זוגי ונישואין (Relationships Australia, 2002)
  • תעודה בטיפול במשפחות ונישואין וטיפול משפחתי (Alma Family Therapy, 2006)

הטיאוריה שאני משתמשת בו הוא: ,אימגו,פסיקודינמי, EMDR, גוטמן, טיפול סומטי,( Somatic Experience Therapy)

אני מאז שעליתי לארץ בשנת 2008, התמקדתי בדינמיקה של מערכות יחסים בקרב דתיים – בקהילות שמוגדרות כמסורתיות, וחילונים. חברה באיגוד הישראלי לנישואים וטיפול משפחתי, והאגודה הבינלאומית לבריאות הנפש.

הרשם לניוזלטר שלנו
שרותים
טיפול זוגי ונישואים
זוגות רבים עשויים לחוש שחיי הנישואין שלהם תקועים בשל מגוון רחב של נסיבות. כמו למשל אתגרים בלתי צפויים, משברים או בעיות שעולות לאחר זמן ממושך של הדחקתן…
אירוסין
מערכת היחסים של זוג מאורס מלווה באתגרים רבים, קל מאד להיכנס למצב בו ההתמקדות העיקרית היא תכנון החתונה באופן טכני, במקום התמקדות בתכנון חיים משותפים והעתיד שלכם…
אימון דייטים
בזמן שרובנו רואים בצפייה כניסה למערכת יחסים חדשה, דייטים זה סיפור אחר. עבור רבים אין חוויה מעוררת אימה וחרדה יותר מזו. אנחנו בוחנים מה אתם הכי צריכים…
טיפול קדם-מערכת יחסים
רבים מאתנו רואים ביצירת מערכת יחסים כדבר שפשוט קורה. הם לא מודעים לכמה התת-מודע שלנו מעורב בבחירת האנשים איתם אנו יוצאים ומתחברים…
טיפול קדם-מערכת יחסים
להיות רווקים זו הזדמנות להתמקד בלמידה על החלקים הכי חשובים שמרכיבים את מי שאתם. אנשים רבים ממהרים להיכנס לתוך מערכות יחסים בתקווה שבני הזוג שלהם יענו על שאלת ה-"מי אני" עבורם. על-ידי היכרות עם החלקים הכי טובים שבכם והשלת החלקים הלא נעימים, יש לכם הזדמנות לצ'אנס הטוב ביותר ליצירת מערכת יחסים הכי תוססת שניתן לדמיין.
כבר בגיל הצעיר של 23 מצאתי את עצמי מתנהל לפי דפוסי היכרויות שליליים. מיקי עזרה לי
התעמת עם דפוסים אלו ולהבין מה עלי לעשות על מנת לשנות אותם. גישתה הקשובה, נדיבה
ופיקחית איפשרה לי להרגיש בנוח ובטוח לחקור צרכיי האמיתיים שלי מקשר ולהבין מה גורם לי
"לתקתק". כיום אנ בדרך ליצירת מערכת יחסים יציבה עם אישה שבאמת מעריכה אותי. אימון אישי
לזוגיות עם מיקי זה חובה לכל מי שרוצה סיכוי לאושר.
גבר (23)

מיקי עזרה לי להבין מדוע המערכת יחסים שלי היו התדרדרה ויוצאה משליטה. היא עזרה לי לשבת עם התחושות הקשות שבדרך כלל הייתי מדחיק. זה עזר לי להתעמת ולהתמודד עם השדים שלי. הפתיחות והחום של מיקי גרמו לי להרגיש בנוח, דבר שהיה הכרחי עבורי להיפתח ולחדור יותר עמוק.
גבר (31)

אימון יחסים עזר לי להבין טוב יותר מדוע אני התרחקתי מגברים שהיו טובים עבורי ואיך אני יכולה להיפתח לגבר המתאים. כיום, אני יותר מחוברת לצרכים שלי ממערכת יחסים.
אישה (42)

אימון דייטים
דייטים זו ההזדמנות הכי טובה שיש לנו כדי לפגוש את המישהו המיוחד הזה. אם אנחנו מדלגים על השלב הזה מהר מדי, אנחנו עלולים לפספס את החוויות הכי מעוררות צמיחה שאי פעם נחווה.
אימון היחסים של מיקי אפשר לי להיות מודעת לכך שאני מתנתקת מרגשותיי ומתעלמת ממי שאני ולצרכיי. למדתי להתחבר יותר לנשיות שלי, כך שאני יכולה להתחבר עם גבר כאישה, ולא רק כידידה.
אישה (34)

נהייתי מודעת לכך שלעתים קרובות אני משתנה כדי להתאים את עצמי לגברים שאיתם אני יוצאת. למדתי שאני צריכה לשמור על החיבור לרגשותיי בזמן שאני נמצאת בדייט כדי לא ליסוג לדפוס הישן שלי שהוא להשתנות בהתאם לרצונות של אנשים אחרים, אלא להיות נאמנה למי שאני באמת. מאז, התארסתי לגבר שאוהב אותי בשל מי שאני.
אישה (28)

הייתי בעולם הדייטינג ליותר מעשור. תמיד האמנתי "שאדע כשזה זה". הדבר המטורף הוא שכמעט לא הייתי מתחייבת/מתארסת לארוסתי, כי כל הזמן אמרתי לעצמי שאני צריך משהו יותר. העבודה שעשיתי עם מיקי עזרה לי לראות שאני סובל מFOMO (- "פחד של לפספס" ושיכולתי להמשיך לצאת לדייטים לעוד עשר שנים. מיקי עזרה לי להתמודד עם הדברים שגרמו לי להרגיש אי-סיפוק ולהתחבר מחדש עם עצמי כדי שאוכל להתחבר באופן טוב יותר עם הנשים שפגשתי. כתוצאה מהעבודה המשותפת שלנו, הצלחתי לפתח את המערכת יחסים עם האישה שבקרוב אתחתן איתה.
גבר (33)

אירוסין
המעבר ממערכת יחסים לאירוסין, ואירוסין לנישואים יכול להיות מסובך מאוד. רגשות ומתחים עולים, ולעתים קרובות מובילים לתהיות אם נמצאים עם "האדם נכון". אירעו הרבה פרידות בקשר בתקופת האירוסין כי לאנשים אין את הכלים והמיומנויות לנווט מערכת יחסים מוצלחת.
מיקי עזרה לנו לשים את הכל בפרספקטיבה הנכונה; היא עזרה לנו לפתוח את ערוצי התקשורת ולהבין איך אנחנו גורמים אחד לשני להרגיש. מהר מאוד הבנו שלעתים קרובות אנו נשאבים לתוך הרגשות ולא עובדים על הבעיה האמיתית.
זוג: אישה (35) וגבר (39)

אחרי השנים הראשונות המאושרות של הנישואין שלנו, התחלנו לחוות משבר בתקשורת. בזמן שהייתי נערה, הייתי קורבן להתעללות מינית על ידי קרוב משפחה וזה מנע ממני להיות נוכחת באופן רגשי ופיזי עם בעלי. במקום לחלוק את רגשותיי עם בעלי, נסוגתי לתוך עצמי והאשמתי אותו בבעיות שלנו. העבודה שלנו עם מיקי אפשרה לי להכיר בתחושות הקשות שלי ולמדתי איך לבטא את עצמי על מנת שבעלי יוכל להבין אותי טוב יותר. כיום אנו מסוגלים להתמודד עם האתגרים באופן ישיר כך שהם לא ידרדרו למשברים.
אישה, אמצע שנות ה-30

טיפול זוגי ונישואים
כל זוג, לא משנה כמה היו מאוהבים בתחילת דרכם, ייתקלו במחסום בשלב מסוים במערכת היחסים שלהם. על ידי התמודדות עם האתגרים בשלב מוקדם בחיי הנישואין שלכם, תוכלו ליצור את היכולת לבנות נישואים מוצלחים ומספקים שיעמוד במבחן הזמן.
אחרי השנים הראשונות המאושרות של הנישואין שלנו, התחלנו לחוות משבר בתקשורת. בזמן שהייתי נערה, הייתי קורבן להתעללות מינית על ידי קרוב משפחה וזה מנע ממני להיות נוכחת באופן רגשי ופיזי עם בעלי. במקום לחלוק את רגשותיי עם בעלי, נסוגתי לתוך עצמי והאשמתי אותו בבעיות שלנו. העבודה שלנו עם מיקי אפשרה לי להכיר בתחושות הקשות שלי ולמדתי איך לבטא את עצמי על מנת שבעלי יוכל להבין אותי טוב יותר. כיום אנו מסוגלים להתמודד עם האתגרים באופן ישיר כך שהם לא ידרדרו למשברים.
זוג: אישה בת (24), גבר בן (27)

הגענו למיקי מפני שאחרי 3 שנים ביחד ,ובת בגיל שנה ,לא הצלחנו להתמודד להחליט ביחד על דברים חשובים: קניות חשובים, היכן לגור ,ואפילו על המסגרת לביתינו. הלחץ לפני שהתחלנו טיפול היה גדול. אני (הגבר) הרגשתי הרבה לחץ בקשר לכל החלטה, בגלל שחשבתי שלהחליט זה תפקידי. ראיתי תוך כדי הטיפול שלא נתתי ספיס לאישתי לעזור לי בהחלטות מסוימות. מיקי הראה לנו את הדינמיקה שבו היינו תקעוים. היא עזרה לנו לקחת את האחריות משלנו ולהשאיר מקום אחד לשני לאחריות משלהם. למדנו איך להסביר את עצמינו בצורה יותר אפקטיבי. לכן, אנחנו היום מרגישים יותר פתוחים אחד עם השני. יש לנו חבור ממש יותר טוב מאז הנקודה שהתחלנו לפני כמה מפגשים. העבודה שעשינו ביחד באמת פרץ לנו את הדרך להרגשות יותר טובות ונעימות בינינו.
זוג: גבר (24) אישה (26)

תשנו את מערכת היחסים שלכם...תגרמו לו להמריא!

דילוג לתוכן