פרק ב'/נישואין שניים

נקה את העבר וצור חלל בריא למערכת היחסים החדשה שלך.


האם אתה חושש כי הנישואים הקודמים שלך יפריעו לחיבור החדש והמיוחד שלך?

האם אתה מחפש להימנע ממלכודות שהלכו אותך בנישואייך האחרונים?

האם אתה רוצה לנווט את מערכת היחסים שלך בשלווה ובמרחב בטוח?

אם ענית כן על כל אחת מהשאלות הללו, אתה מחפש לבנות נישואים שניים מתמשכים.

אתה רוצה הזדמנות נוספת שתשיג את זה. ואתה יכול לקבל את זה.

טיפול באמצעות פרק ב 'מעניק לזוגות הבנה מעמיקה של מה שקודם השתבש ומה הם יכולים לעשות כדי להבטיח שהדברים יתנהלו.

אנו נעבוד יחד כדי להבין את הדברים שקרו בנישואיהם הקודמים, בהתאמה, ונעבוד על האלמנטים שיעניקו לכם, כזוג, את המשאבים לבניית נישואים אוהבים ומשגשגים.

אינטימיות גופנית בנישואין שניים

סוגיות סביב גופניות עשויות להתעורר ואלו עשויות להיות תוצאה של ההבדלים העצומים שחוויתם סביב העדפות המין וחוסר תשוקה או הנאה פיזית.

אני אעזור לכל אחד מכם לחקור את רגשותיכם סביב הפיזיות והציפיות שלכם לאורך כל תקופת ההיכרויות, והתקוות והרצונות שלכם לעתיד, לעזור לכם להימנע ממפגשים הדומים למה שקרה בנישואין הקודמים שלכם.

ליצירת קשר ולמידע נוסף על טיפול בפרק ב', לחץ למטה

עוד על ייעוץ וטיפול לזוגות נשואים

בלוגוידאו
עדויות
אחרי השנים הראשונות המאושרות של הנישואין שלנו, התחלנו לחוות משבר בתקשורת. בזמן שהייתי נערה, הייתי קורבן להתעללות מינית על ידי קרוב משפחה וזה מנע ממני להיות נוכחת באופן רגשי ופיזי עם בעלי. במקום לחלוק את רגשותיי עם בעלי, נסוגתי לתוך עצמי והאשמתי אותו בבעיות שלנו. העבודה שלנו עם מיקי אפשרה לי להכיר בתחושות הקשות שלי ולמדתי איך לבטא את עצמי על מנת שבעלי יוכל להבין אותי טוב יותר. כיום אנו מסוגלים להתמודד עם האתגרים באופן ישיר כך שהם לא ידרדרו למשברים.
זוג: אישה בת (24), גבר בן (27)

הגענו למיקי מפני שאחרי 3 שנים ביחד ,ובת בגיל שנה ,לא הצלחנו להתמודד להחליט ביחד על דברים חשובים: קניות חשובים, היכן לגור ,ואפילו על המסגרת לביתינו. הלחץ לפני שהתחלנו טיפול היה גדול. אני (הגבר) הרגשתי הרבה לחץ בקשר לכל החלטה, בגלל שחשבתי שלהחליט זה תפקידי. ראיתי תוך כדי הטיפול שלא נתתי ספיס לאישתי לעזור לי בהחלטות מסוימות. מיקי הראה לנו את הדינמיקה שבו היינו תקעוים. היא עזרה לנו לקחת את האחריות משלנו ולהשאיר מקום אחד לשני לאחריות משלהם. למדנו איך להסביר את עצמינו בצורה יותר אפקטיבי. לכן, אנחנו היום מרגישים יותר פתוחים אחד עם השני. יש לנו חבור ממש יותר טוב מאז הנקודה שהתחלנו לפני כמה מפגשים. העבודה שעשינו ביחד באמת פרץ לנו את הדרך להרגשות יותר טובות ונעימות בינינו.
זוג: גבר (24) אישה (26)

שתף אחד מההפתעות הכי מופתעות מזוגיותך

14 + 8 =

Blog

לא נמצאו תוצאות

העמוד שביקשתם לא נמצא. נסו להגדיר טוב יותר את החיפוש, או השתמשו בניווט למעלה כדי למצוא את הפוסט המבוקש.

תשנו את מערכת היחסים שלכם...תגרמו לו להמריא!

דילוג לתוכן